Sizin halen daha bir web siteniz yok mu?

WEB TASARIM

 • Web Tasarım Nedir?

  Web tasarım, sanal ortamda kurumsal kimliğinizin tanıtılması amacıyla yapılan web sitenin tasarım sürecidir.

 • Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?

  Web sitenin arayüz tasarımı Photoshop üzerinden oluşturulur. Bu arayüz tasarımı üzerinden Dreamweaver’da kodlarla programlanır. Gerekli php ve asp.net işlemleri yapılır.

 • Web Tasarımın Yararları Nelerdir?

  Sitenizi firmanızın 2. bir şubesi haline getirebilirsiniz. Firmanızınızın duruşunu, sanal ortamdan gösterebilirsiniz. Müşteri kitlenizin sizlere en çabuk yoldan ulaşmasını sağlayabilirisiniz. İnternet üzerinden adres ve telefon bilgilerinize daha çabuk ulaşılabilir. Ticari ürünlerinizi web sayfanız üzerinden sergileyebilir, satabilirsiniz. Dilediğiniz bir şekilde kendinizi veya ürünlerinizi tanıtacaksınız. Web siteniz 7/24 açık olacağından sürekli bir reklam imkanı sağlar.

 • Hazır Web Tasarım ile Özel Web Tasarım Arasındaki Fark?

  Hazır web tasarımında belirli bir şablon üzerinden ve kısıtlı olarak web sitesi oluşturulur. Özel web tasarımında ise herşeye sıfırdan başlanır ve isteklerinize yönelik web siteleri oluşturulur.

 • Neden Erzurum Web Tasarım’a Web Site Yaptırmalıyım?

  Erzurum Web Tasarım sizlerin istekleri doğrultusunda hareket ederek, markanızın fayda sağlayabileceği özel web tasarımını en iyi şekilde yapar. İş bitimi sonrasında oluşabilecek sorunlarda sürekli destek sağlar.

Arama motorlarında üst sıralar sizi bekliyor.

ARAMA OPTİMİZASYONU

 • Seo Optimizasyon Nedir?

  Search Engine Optimization (Arama Motoru Optimizasyonu) arama sonuçları üzerinde hedeflenen arama kelimelerinde arama yapıldığında üst sıralara çıkmak için yapılan çalışmaları kapsar.

 • Neden Seo Yaptırmalıyım?

  Günümüz teknolojisinde, sanal ortamda ürün veya hizmet aramak istenildiğinde “Yaz google’a çıksın” kelimesi herkes arasında konuşulmaktadır. Buna göre web sitenizin doğru kelime ve doğru alt yapıyla hazırlanması için arama ayarları gerekmektedir. Markanızla ilgili anahtar kelime aramalarında üst sıralarda yer alarak sitenize doğru kullanıcıların ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz.

 • Seo Optimizasyonun Yararları Nelerdir?

  Arama motorlarında sağlam bir yer edinmenizi sağlar. Ürün veya hizmetinizi yeni pazarlara sunma imkanı sağlar. İşletmenize müşteri güveni ve prestij sağlar. Rakip analizleri ile rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlar.

 • Neden Erzurum Web Tasarım’a Seo Yaptırmalıyım?

  Seo uzmanlarımız firmanızla ilgili doğru seo çalışmasını yaparlar. Seo çalışmaları doğru yazılım ve tekniklerle başarıya ulaştığı için, sitenizin seo optimizasyon işlerinin google algoritmasını iyi bilen profesyonellere bırakın.

 • Yanlış Seo Optimizasyonun Zararları Nelerdir?

  Siteniz için yapılacak arama optimizasyonunun, arama motorlarının istemiş olduğu şartlara göre yapılmalıdır. Sıralamayı arttırmak için arama motorlarının kabul etmediği çalışmaların uygulanması web sitenizin arama motorları tarafından alt sıralara çekilmesine ve engellenmesine sebep olur.