Rent a Car Sistemi

rentacarRent a car firmaları, Web Tasarım paketimiz sayesinde kendi bölgelerindeki müşteri kitlesine daha kaliteli bir hizmet vermek ve o bölgeye gelen misafirlere hizmet etmeyi de hedefliyorlar.

Günümüzde artık herkes iş, turistik gezi veya ziyaret amacıyla gideceği bölgeyi internetten araştırıyor ve gittiği yerde ihtiyaç duyacağı herşeyi nereden bulacağını planlıyor.Eğer internet dünyasındaki yerinizi alır ve hazırlıklı olursanız, bölgenizle ilgili araştırma yapanlar bu sırada size de ulaşmış olacaklar.

Ayrıca araçlarınızdaki donanımları bu siteler üzerinden inceleyip karar verecek olan potansiyel müşterilerinize, tek tek cevap vermek ve onları herşeyi sormak zorunda bırakmaktansa, gerekli filo ve donanım bilgilerinizi siteniz üzerinden paylaşabilirsiniz.

Ayrıca bölgenize hava yolu ile gelecek müşterilerinizin size ulaşıp hava alanı araç teslimi isteklerini de siteniz üzerinden sizinle iletişime geçmelerini sağlayarak öğrenebilirsiniz.

Araçlarınız ile ilgili resim, video vb görselleri sitenize yükleyip ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabileceğiniz gibi, siteniz sayesinde müşteri kitlenize internet dünyasından da ulaşabilirsiniz.

Özellikler


Genel Yönetim Paneli

Emlak paketinin sahip olduğu bu panel ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Kategori Yönetimi

Sınırsız kategori ve bu kategorilere ait alt kategoriler oluşturarak sahip olduğunuz ilanların düzenli bir şekilde listelenmesini ve müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Sayıda İlan

Sitenize dilediğiniz kadar ilan ekleyebilirsiniz ve sitenizde listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Benzer İlanlar

Kullanıcılarınıza incelemiş oldukları ilanlara göre benzer ilanlar gösterilerek alternatiflerin çoğaltılması ve dolayısıyla portföyünüzdeki ilanların daha iyi bir şekilde pazarlanması sağlanır.

Görsel Öğeler

İlanlarınıza resim, video, harita vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve gayrimenkullerinizi müşterilerinize daha kolay anlatabilirsiniz.

Google Maps

İlanlarınızı harita üzerinde gösterebilir ve arama sonuçlarını harita üzerinde listeleyebilirsiniz.

Özellikler


Araç Talep Modül

Bu modül sayesinde kullanıcılarınız aradıkları özellikleri size bildirebilir ve portföyünüzde bulunmayan araçların da pazarlamasını yapabilirsiniz.

Sosyal Paylaşım Modülü

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Müşteri Yönetimi

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Seo Yönetimi

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Destek

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Araç Talep Modülü

Bu modül sayesinde kullanıcılarınız aradıkları özellikleri size bildirebilir ve portföyünüzde bulunmayan araçların da pazarlamasını yapabilirsiniz.

Sizin de web siteniz olsun istiyorsanız geç olmadan web tasarım için!