Otel Tasarımı

otelİnternetin yaygınlaşmasıyla müşterilerin alışkanlıkları da değişmiştir ve bu yeni alışkanlıklar doğrultusunda oteller rezervasyonlarının büyük bir bölümünü web siteleri üzerinden almaya başlamışlardır.

Alışkanlıkları bu yönde değişmiş olan müşterilerinizi kaybetmemek ve hatta yeni müşteriler kazanabilmek için kesinlikle bir web sitesine ihtiyacınız vardır.

Otelinizle ilgili fotoğraf, video, sanal tur vb görsel öğeleri kullanarak müşterilerinizin gönlünü fethedebilirsiniz, aynı zamanda siteniz sayesinde müşteri kitlenize internet dünyasından da ulaşabilirsiniz.

Özellikler


Genel Yönetim Paneli

Emlak paketinin sahip olduğu bu panel ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Güncel Menüler

Menü ve fiyat listenizi oluşturup dilediğiniz an bunları güncelleyebilirsiniz.

Sipariş Modülü

Bu modül sayesinde online olarak sipariş alabilir ve müşterilerinize büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

İçerik Yönetimi

Sıkça sorulan sorular alanı, makale ve anket yönetimi sayesinde kullanıcılarınız ile olan etkileşimi arttırabilirsiniz.

Görsel Öğeler

İlanlarınıza resim, video, harita vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve gayrimenkullerinizi müşterilerinize daha kolay anlatabilirsiniz.

Google Maps

İlanlarınızı harita üzerinde gösterebilir ve arama sonuçlarını harita üzerinde listeleyebilirsiniz.

Özellikler


Hızlı Rezervasyon

Web Siteniz üzerinden rezervasyon alabilir ve doluluk oranınızı kullanıcılara gösterebilirsiniz.

Sosyal Paylaşım Modülü

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Müşteri Yönetimi

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Seo Yönetimi

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Destek

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Analiz ve Raporlama

Ürün ve müşteri bazlı raporlamalar ile mağazanızı daha iyi analiz edebilirsiniz.

Sizin de web siteniz olsun istiyorsanız geç olmadan web tasarım için!