Haber Sitesi Sistem

haberYerel ve daha kapsamlı haber siteleri için kullanıma uygun olan hazır haber sitesi tasarım paketimiz sayesinde haber sitesi kurmak artık çok daha kolay. Modüler yapısı ile ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilmesiyle rakiplerinden çok farklı bir sistemi sizlere sunuyoruz.

Kullanımı kolay ve tam donanımlı sistemimiz ile siz ve editörleriniz rahatça haber girişlerinizi yapabileceksiniz ayrıca gerekli kategorilendirme işlemlerini de çok kolay bir şekilde düzenleyebilir, haber sitenizi kendi isteklerinize uygun şekilde özelleştirebilirsiniz.

Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yeni başlayan editörleriniz bile çok rahat bir şekilde haber girişi yapabilecekler.

Özellikler


Genel Yönetim Paneli

Emlak paketinin sahip olduğu bu panel ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Kategori Yönetimi

Sınırsız kategori ve bu kategorilere ait alt kategoriler oluşturarak sahip olduğunuz ilanların düzenli bir şekilde listelenmesini ve müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Sayıda İlan

Sitenize dilediğiniz kadar ilan ekleyebilirsiniz ve sitenizde listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Benzer İlanlar

Kullanıcılarınıza incelemiş oldukları ilanlara göre benzer ilanlar gösterilerek alternatiflerin çoğaltılması ve dolayısıyla portföyünüzdeki ilanların daha iyi bir şekilde pazarlanması sağlanır.

Görsel Öğeler

İlanlarınıza resim, video, harita vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve gayrimenkullerinizi müşterilerinize daha kolay anlatabilirsiniz.

Google Maps

İlanlarınızı harita üzerinde gösterebilir ve arama sonuçlarını harita üzerinde listeleyebilirsiniz.

Özellikler


Haber Bildirim Modülü

Bu modül sayesinde kullanıcılarınızda size haber gönderebilir.

Sosyal Paylaşım Modülü

Facebook, Twitter vb. sosyal paylaşım sitelerinde ürünlerinizin kullanıcılar tarafından tavsiye edilebileceği bir sistem.

Müşteri Yönetimi

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Seo Yönetimi

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Destek

Teknik destek ekibimiz sizleri ziyaret ederek sistem hakkında bilgilendirmeyi yaparak mağazanızı rahatlıkla kullanabilmeniz için gerekli eğitimi sizlere verir. Ayrıca gerektiğinde email ve telefon yolu ile destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Seo Yönetimi

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

Sizin de web siteniz olsun istiyorsanız geç olmadan web tasarım için!