Emlak Sistemi

emlakEmlak sektörü görselleri içinde barındırdığı için, web sitesine en çok ihtiyaç duyulan sektörlerden bir tanesidir. Hatta ihtiyaç duymanın da ötesinde emlak sektörü günden güne online mecralara kaymaktadır.

Çağa ayak uyduran emlakçılar, siteleri sayesinde müşteri kitlelerine internet dünyasından da ulaşmayı hedefliyorlar. Fakat bir web sitesi kullanmanın getireceği sıkıntılardan çekinen emlak firmaları ise internet dünyasının getireceği kolaylılardan geri kalmaktadırlar. Böyle düşündüğü için internet dünyasının getirceği katma değerlerden geri kalan firmalar için uzman kadromuz tarafından hazırlanan bu portal, sizi bir web sitesi sahibi yaparken, gerekli güncelleştirmeleri, versiyon yükseltmeleri, güvenlik önlemleri, uyumluluk ayarları ve diğer tüm teknik detaylar, sizin adınıza ekibimiz tarafından düzenlenmektedir.

Portfoyünüzdeki emlaklar ile ilgili resim, harita, video vb görselleri sitenize yükleyip ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabileceğiniz gibi, siteniz sayesinde müşteri kitlenize internet dünyasından da ulaşabilirsiniz.

Özellikler


Genel Yönetim Paneli

Emlak paketinin sahip olduğu bu panel ile sitenizin logo, slogan, iletişim bilgileri,kullanıcı sözleşmesi gibi genel ayarlarını yapabileceğiniz bu panel sayesinde sitenizi yönetmek çok daha kolay.

Kategori Yönetimi

Sınırsız kategori ve bu kategorilere ait alt kategoriler oluşturarak sahip olduğunuz ilanların düzenli bir şekilde listelenmesini ve müşterilerinizin aradıklarını kolayca bulmalarını sağlayabilirsiniz.

Sınırsız Sayıda İlan

Sitenize dilediğiniz kadar ilan ekleyebilirsiniz ve sitenizde listelenmesini sağlayabilirsiniz.

Mobil Uyumlu

Web siteniz cep telefonları ve tabletlere de uygun olarak tasarlanacaktır, böylelikle tüm cihazlarda düzgün şekilde görüntülenecektir.

Benzer İlanlar

Kullanıcılarınıza incelemiş oldukları ilanlara göre benzer ilanlar gösterilerek alternatiflerin çoğaltılması ve dolayısıyla portföyünüzdeki ilanların daha iyi bir şekilde pazarlanması sağlanır.

Görsel Öğeler

İlanlarınıza resim, video, harita vb gibi görsel öğeler ekleyebilir ve gayrimenkullerinizi müşterilerinize daha kolay anlatabilirsiniz.

Google Maps

İlanlarınızı harita üzerinde gösterebilir ve arama sonuçlarını harita üzerinde listeleyebilirsiniz.

Özellikler


Detaylı Arama

Emlak Tipi (daire, arsa, vs), İlçe, Bölge, Posta kodu,Yatak odası sayısı, Banyo sayısı, Durum (kiralık, satılık, vs), Ek özellikler (sizin belirleyebileceğiniz özellikler), Fiyat aralığı belirtebilme gibi seçeneklerle kullanıcarın aradıkları özelliklerdeki emlakları daha kolay bir şekilde listeleyebilmesi sağlanır.

Vitrin İlanları

Anasayfa ve Kategori sayfalarında dilediğiniz ilanları öne çıkarabilirsiniz.

Müşteri Yönetimi

Üyelerinizi kontrol edebilir, müşteri grupları oluşturabilirsiniz.

Seo Yönetimi

Arama dostu URLler, kategoriye ve ürüne özel SEO yapısı ile arama motoru dostu bir mağazaya sahip olabilir ve sitenizi daha yukarılara taşıyabilirsiniz.

İçerik Yönetimi

Sıkça sorulan sorular alanı, makale ve anket yönetimi sayesinde kullanıcılarınız ile olan etkileşimi arttırabilirsiniz.

Facebook Login

Sitenize facebook kullanıcı adı ile giriş yapılabilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün Etiket Sistemi

Ürünlerinize etiket ekleyebileceğiniz bu sistem sayesinde birbiri ile ilişkili ürünler çok daha kolay bir şekilde listelenebilir.

Sizin de web siteniz olsun istiyorsanız geç olmadan web tasarım için!